Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření certifikátu na Windows Server 2003

Potřeboval bych zjistit jak vytvořím certifikát na Windows Server 2003.
Už jednou jsem to dělal jenže jsem si to nenapsal a už nevím jak to bylo.
Mám dojem že přímo na serveru musím do vyhledávače zadat určitou adresu, něco jako cert.xxx.
Pak ve stránce která naběhne certifikát pojmenuju a přiřadím mu i heslo. Pak už jen certifikát vyexportuju.
Poradí někdo, díky.

Konkretně to je že na serveru vytvořím klientský certifikát, bude mít jmeno a heslo. Ten vyexportuju, a nainportuju do PDA. Pda se pak přes gprs připojí na server vyžadující ověřování certifikáty a díky certifikátu mu IIS povolí vstup, konkretně to je vstup na určitou asp.net stránku.