Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Notebook do 15 500

Dobrý, poprosil bych od Vás jen nějaké typy na dobrý noťas, samozřejmě, že už mám své typy, ale nechal bych si ještě poradit. Chtěl bych si na tom zahrát něco z dnešní doby, nepotřebuju nějaké ultra detaily. Prostě si na tom občas něco zahraju, ale také pracuji. Děkuji předem za vaše typy.

"Herný notebook" do 16.000 ale od neho nečakaj zázraky, je to "hernej" ale nič od toho zázračné nečakaj,... Najnovšie tituly ako GTA V a Zaklínač III na tom pravdepodobne nerozjedeš (ak jo bude to strašna bieda), pre staršie hry by si to mohol na nejake tie nízke až stredné detaily dať celkom v phoode:

Lenovo IdeaPad Z50-75 Black