Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout pc

Zdravím.
Mám menší problém, nedávno mi znamý daroval starší počítač.
Vše fungovalo do převozu onoho pc.
Přijdu, vše zapojím, počítač se rozběhne, ale na monitoru se nic nezobrazí.
Vše jakoby fungovalo jen s tím zobrazením se mi zdá problém.
Nejprve byl problém že pc mělo zastrčku pro kabel mezi pc a monitorem DVI a monitor AVG.
To jsem vyřešil tím jsem zašel do prodejny s počítači a tam jsem to vysvětlil,
nakonec mi dali takovou malou věc co má výstup DVI a vstup AVG(snad chápete co tím myslím).
To vyřešilo problém se zapojením pc a monitoru, ale bohužel nic se nezobrazilo.
Tak jsem zkusil vyjmout gafickou kartu a vložil jí do jiného pc.
Všechno se zobrazovalo správně a připojení kabelu také samozřejmě fungovalo..
Takže jsem zjistil v podstatě jen že grafická karta a kabel fungují.
Nevím si s tím rady tak se vás chci zeptat jestli by tu nebyla nějaká rada co stím, pokud je to vůbec možné.
Pokusím se vám to co nejpodrobněji vysvětlit jen mě musíte navest.

Děkuji.

Asi myslíš redukci DVI-VGA. Mělo by to být v pohodě. Nemá ten PC třeba ještě integrovanou grafiku?
Po zapnutí PC se ti na monitoru objeví hláška "No signal" nebo jen tma?

EDIT: Pokud se tahle závada projevila až po přepravě PC a do té doby fungovalo bez problémů, bude nejlepší všechno odpojit a zapojit znovu, případně nechat jen GK, CPU a jeden modul RAM a zapnout.

Zkus napsat přesný typ desky. Oddělej bočnici a na ní je nápis. Tipnul bych, že v Biosu máš nastavenou jako první integrovanou grafiku. Nebo jinak, pokud to nechceš rozdělávat, oddělej tu redukci a ze zadu v desce hledej konektor, do kterého to jde zapojit. Ale lepší by bylo napsat ten typ desky.

Jasně, otevřený to teda mám, ale kde mám hledat ten nápis na tý desce? Našel jsem zatim jen ASUS a PSNSLI.
A když oddělám tu redukci tak mám kabel VGA a VGA zástrčka v pc není, teda až na jednu, ale ta koncovka je totožná s kabelem.
Tím padém do sebe nepasuje, mimo to není vůbec u grafický karty ale mnohem vejš.

Tak dá se někde půjčit,měl jsem tu Pc kde po přepravě taky nenajel obraz ani na integrovanou ani na dedikovanou GPU a původnímu majiteli jel Ok venku se mě to podařilo zprovoznit to samý sem měl se samostatnou MB,teda obě Gigabyte u tý první to bylo asi baterkou u tý druhý nevím přepastoval jsem změnil zdroj a najela v pohodě pak jela i s původním zdrojem a jede do dneška takže buhví co s tím bylo.