Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení herního PC do 15000Kč

Zdravím, mohl by mě prosím někdo sestavit herní PC do 15000Kč ?

Stačí CPU, základní deska a RAMky. Zdroj mám Thermaltake 700W a CPU chladič Mugen 4, grafiku dokoupím později, ale kdyby se našel nějaký tip tak to ocením. Zatím uvažuji o GTX 980.
Rád bych také, abych mohl CPU později nataktovat.
Děkuji.

PS: Rád bych tam rozjel třeba GTA V (stačí na FullHD) na nejvyšší nastavení na 60FPS (ve 4k rozlišení ne pod 30FPS) což by GTX980 měl zvládnout. Potom třeba hry jako COD Advanced Warfare / Ghost atd... taktéž na 60FPS ve full HD. Ale na tomhle záleží opravdu dost na grafice, takže otázkou spíše je zda to 980ka utáhne, ale měla by podle testů a videí na youtube.