Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání obrazovky NTB

Ahoj..mám notebook Lenovo, a při otevření obrazovky to vzdycky bliká, musím to vždycky nastavit na nejakou polohu a přestane to.....asi nějakej blbej kontakt nebo něco..? Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Video:
watch

Díky za rady..

Acery to dělaly při častém zavírání otvírání taky,tam se ale uvolňoval konektor na MB s připojenou kabeláží k displeji. Stačilo sundat úzký samostatný kryt nad řadou F1 - F12 a konektor dotlačit. Servis na toto nepřišel a já až časem.