Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PAP 4044 a Racing Rivals?

Dobrý den. Jsem majitelem telefonu Prestigio Multiphone PAP 4044 a mám menší problém..

Telefon má specifikace:
512MB RAM
2x1,2GHz Procesor
2GB Inter.Paměť
a hra Racing Rivals mi hází low memory a spadne..

Matky telefon Aligator (nevím přesnou značku)
Má:
256MB RAM
2x1GHz
2GB Inter. Paměť
a hra de, ale seká se..

V čem je tedy problém a co musím udělat proto, aby mi hra na telefonu šla??

Silnější telefon je dost špatně užitý pojem. Parametry tvého telefonu můžou být sebekrásnější, ale jakožto zklamaný majitel prestigia pap7500 ti rovnou řeknu, že prestigio je ***** značka a už bych jí v životě nikdy víc nebral. Neuvěřitelně špatně přizpůsobený operační systém, který nedokáže využít ani vlastní aplikace natož HW jako takový je spíš hoden odpadkového koše. Problém se stal i mému kolegovi, kterému z nepochopitelného důvodu přestal displej jakkoliv reagovat telefon prestigio 5500 měl asi 1 a půl měsíce. Oprava vyšla na 2.000.- Prostě a jednoduše řeknu ti to asi takhle. Telefony od prestigia se tváří jako krásné telefony za krásnou cenu v mém případě papu7500 (kupoval jsem ho když ho prestigio přiváděl na trh a všude bylo věhlasně psáno, že se jedná o technologickou bombu, flagship killer atd. 8.500.- kč) dnes nejspíše za částku okolo 6.000.- (Už jsem zde problém s tímto telefonem řešil http://pc.poradna.net/q/view/1253479-problem-s-tel efonem-prestigio-pap7500 ). Nyní se mi však do ruky dostal samsung galaxy s4 (Pouze pučené od "kamarádky" a hleděl jsem s jakou rychlostí všechny operace zvládal a svižně) mohu ho pouze doporučit. Kup si radši telefon, který bude nějak user friendly a bude dělat to co má. Zkontroluj si vždy co lidé na fórech o telefonu píší a na recenze nikdy nedej. Prestigio pap7500 právě takovéto recenze označovali za flagship killera