Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava...help! :-(

ahoj, puvodne jsem mel v planu si koupit ntb do 30000, ale meli jste pravdu a mne to konecne doslo.. stolni je levnejsi a vykonnejsi nez ntb za 30000.. ale potrebuju poradit s nemalo vecmi..

zde mam sestavu: http://www.czc.cz/0gmb9bjv96gpcb138q05biv13a/sezna m a nejsem zmrd - © makaan. Víceméně je to jeho sestava, jen jsem vyhodil pár věci, abych co nejvíce ušetřil..

Jinak od teto sestavy ocekavam, ze napr. Gta5 na high - very high okolo 60.. realne?

Je neco co by jste zmenili?
A co ssd? chci si ho dokoupit potom, ale neni to chyba?

nejsem nejak.. reknu financne extra zajistenej, ale bohuzel bych chtel za malo penez hodne muziky.. asi jako kazdy..

A ma nekdo zkusenost s tim sestavovanim v czc? muzu ho nechat sestavit v czc a pote na nej uplatnit splatky? nebo je to uplna kokotina a musim z fleku dat pres 23k?

Diky za vsechny negativni, pozitivni a hlavne za rady k dotazu.. cennim si vas aj teto stranky.. diky;-)
Upravená veľkosť písmen. (los)

Tady nejsou zastánci značky Gigabyte (je to dobře, jejich produkty nejsou nejlepší) a s tou osekanou 960 moc parády taky nenaděláš.

Bez SSD se obejít v pohodě dá, není to nutná investice. Ale s ním je PC o něco svižnější. Ale aby to mělo cenu, chce to investovat do 250GB SSD.

Se sestavováním na CZC zkušenosti mám a jen pozitivní. Na to, že je to zadarmo, to dělají slušně.

Se splátkama nevím jak to je, s tím nepomohu. Ale asi tam ta možnost bude.

Každopádně za mě bych to poskládal takto:

http://www.czc.cz/dnv00ccihghlh8tkf8gd8cga63/sezna m

W7 / W8.1 nechám na tobě.
Popřípadě ještě chvíli počkat, než vyjdou AMD R9 3xx modely.

co ta základní deska? přecijen.. deskop má taky výhodu oproti ntb, že se může postupem času vylepšovat.. nemyslíš, že by se mě podpora I7 hodila?
a ventilátor? uvidím sice, jak na hry budu mít čas vzhledem k práci, ale bude stíhat ochlazovat?
zkušenost s windows, nemáš? někteří si stěžují na W8 někteří zase ne..
ale jinak díky moc za tvůj čas a za seznam:-)

Deska tě nebude omezovat v budoucím upgradu, dodržíš-li socket. Podpora případné i7 tam samozřejmě je.

Ventilátor v seznamu je do bedny, aby bylo dodrženo proudění vzduchu zepředu dozadu. Namontuje se dopředu na nasávání vzduchu. Jinak s chlazením problém není.

Windows je individuální. Vlastním W7, W8 jsem nepřišel na chuť.