Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik prodat tento PC?

Zdravím, mám následující PC a chtěl bych se zeptat za kolik bych jej jako použitý mohl prodat:
Procesor : Intel Pentium CPU G860 3,00 Ghz

RAM : 4 GB

Základová deska : Gigabyte PH67A-D3-B3

Grafická karta : AMD Radeon HD 6700 Series (Saphire Radeon 6770)

Zdroj : 500 Watt

Úložiště : 1 TB Western Digital (WD)

Systém : Windows 7 Home Premium 32 bit

Modul s FireWire konektory

Krabice : Cooler Master Elite 335

Když napíšeš 500W zdroj...kdo má vědět značku? grafika jestli je to verze DDR3 či DDR5, nenapsal jsi jak dlouho je máš, jestli je nějáká závada a další ....to si máme vyčarovat?

doplň si to a pak se může řešit dále

(jinak nejsi asi moc zdatný když na 4GB máš 32bit systém)

Grafika má 1GB GDDR5, zdroj opravdu netuším, byl sestaven na zakázku a 32bit do něj prdli samy od sebe, ale nechci to měnit protože je legální se štítkem. Přesný popis zdroje dopíšu večer až se vrátím z práce, ted si ho nepamatuju.

kolik za to dostaneš je rúzne, záleží hlavne od toho jak si cení peníze prípadný zájemce, kolik a za jakou cenu je v dané lokalite, v daném čase v ponuce podobných počítačú a kolik je prípadných zájemcú

začneš na 5.5 a dle odezvy pújdeš dolu nebo si ponecháš jako technickou zajímavost pro vnoučence

každý mesíc co to neprodáš snižuje cenu, za rok bude cena polovina dnešní

nic tak netratí cenu jako elektronika, co dnes ješte je prodejné, za 4-5 let je klasifikováno jako nebezpečný elektronický odpad

..... :puff:

- vek prodávaného PC pravdepodobne 3-4 roky, všechny vetráky vybehané, tedy hlučné, zralé k výmene
- FireWire konektory zajímají jedine lidi co delají video, k čemu ale PC výkonem vhodné moc není
- disk v dobe koupe nadstandarní, je dnes levným standardem, má za sebou tisice hodin provozu, doba jeho smrti múže nastat každou chvíli, no treba bude fungovat ješte dalších 10 let, no kdo to ví co bude platit ?

.... :puff:

Já se nebavím kolik to má cenu ty prachy bych zato nedal ani náhodou,ale lítám tam už dost dlouho a vím za kolik se tam dá co prodat nebo koupit šmejd DDR2,IGP s Tn monitorem se tam nedávno prodal za 11,to je realita i když pošahaná já tam koupil ca před 3 měsícema za 3000 luxusní Lian Li (v hodnotě přes 4000) + Enemax 550W modular,zvukovka 192bit,Noctua chladič + vepředu a vzádu case Noctua 120,AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz ,4Gb RAM s chladičem + orig W Vista,500GB HDD sice komplet DDR2 jenom s IGP,ale nikdo tam nepřihazoval protože tam nebylo Gaming bez tý GPU ,na druho stranu tam prodáš shit taky DDR2 s levnou GPU ,zdroj EC když k tomu napíšeš herní za 8,taková je realita.;-)