Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Používáte někdo WinAudit Freeware v2.17 ?

Používáte někdo WinAudit Freeware v2.17 ?

WinAudit.htm

Myslel jsem, že by to mohl být dobrý softík pro získání informací
o systému, od topornějších uživalelů.
Vůbec mi ale nefunguje odeslání výsledků mailem, TB se totálně zadře.

Do čeho ukládáte výsledky?
- pdf : pro tento účel asi blbost, soubor vel. 11MB 3-[
- chm : chybí nějaký kompilátor 3-[
- csv : nepřehledné 3-[
- formated txt : budiž
- tab delimited txt : budiž
- unicode txt : budiž
- web page html only : vyplivne 3 html soubory 3-[, kdyby to bylo v jednom, tak :-)
- web page Include images : 3 html + hromada bmp po ploše 3-[
- xml : jeden soubor, vypadá nelépe (formát), ale zase chybí kategorie, pro rychlý přeskok.

Existuje ještě neco podobného? Free, s čitelným výstupem, pokud možno
bez instalace, jednuduché pro BFU - stáhnout, spustit, odeslat výsledek.

www.gtopala.com
SIW can create a report file (CSV, HTML, TXT or XML), and is able to run in batch mode (for PC Auditing and Inventory).
SIW is a standalone utility that does not require installation - one less installed program on your PC as well the fact that you can run the program directly from a USB flash drive (Portable Freeware).
Takže- neinstaluje se , je to freeware a je v něm čeština. Jak je to se zasíláním výsledků mailem jsem nezkoušel.

Krásně zpracované výsledky,
(free verze ukládá jen do html)
- kategorie ve formě odkazů navrchu, jeden html soubor, paráda.
ALE! Nefungují odkazy v kterých je diakritika! A těch je většina :-/

Po vytvoření Log soubru telegrafuje do Redmondu!
Kerio řve: Odchozí spojení > crl.microsoft.com [131.107.115.28]. Co to má znamenat?

Možná to souvisí ( FAQ ):
Q17. My firewall triggers an alarm (this program is trying to transmit e-mail messages). Why?
A17. SIW checks if the local machine is running an SMTP server. A firewall may trigger a false alarm
SIW checks if the local machine is running any of following servers: pcAnywhere, VNC, RDP, SQL Server, Oracle, HTTP, Telnet, SSH, FTP, SMTP, POP3, IMAP4, LDAP, XDMCP.