Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel k Mp3

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nevíte, jaky typ USB kabelu patří k teto Mp3, která funguje také jako radio v autě. Jedna se o radio dk digital dcr-m6000. Myslíte, že bych ten kabel někde sehnal, abych mohl písničky nahrát na tu mp3 a nemusel vypalovat CD? Díky za odpověď!

Neviem ale asi ostava len nieco tam nabastlit s pouzitim nejakeho ineho konektora a pilky :) Ak nejak zistis pinout (resp. hlavne ze na ktorej strane je +, poradie pinov u USB byva zvycajne furt stejne)

P.S. ak je to sirkou a odstupom kontaktov stejne jak normalny USB konektor, tak by stacilo pouzit vnutro z normalneho USB konektora, t.j. tu "dosticku" vovnutri, t.j. odpilit po obvode ten vonkajsi kov normalneho USB konektora.