Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladačů windows 7 home

Dobrý den, koupil jsem nový nottebook HP ProBook 470 G2 bez OS, instalace windows 7 home 32 bit proběhla bez prooblému, ale když chci doinstalovat ovladače tak mě nejdou instalovat pokažde se jen otevře okno s konkrétním ovladačem, ale instalace už neproběhne. Prosím o radu dík za odpovědi.

pokažde se jen otevře okno s konkrétním ovladačem

to znamena co?

Pokial to nema setup.exe, tak sa ziadna instalcia ani konat nebude a je nutne nahadzat ta ovladace rucne, cez spravcu zariadeni.

Ale ovladace od HP maju setu.exe vzdy, takze nemas mat aky problem.