Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze pracovat na PC - nový PC

Prosím o radu, mám nový PC s Win 8.1 asi 1/2 roku a lékařský program, při práci se najednou PC nějak zablokuje a nelze použít ani myš ani bezdrátovou klavesnici. Po stisku CTRL ALT DEL mohu pracovat dále. Toto se děje opakovaně, firma, která mi PC sestavila ,přeinstalovala system na W 7, vyměnila HDD za SSD disk, ale opět několikrát za den nelze pracovat, předtím byly na PC W XP a tohle se nikdy nestalo. AVG 2015 plná licence ,jinak tam mám jen minimum programů, např. Libre Office, Adobe Acrobat apod.
Lékařská program je v pořádku.Děkuji.

nový PC s Win 8.1 asi 1/2 roku

Win 8/8.1 maji vlastni antivir

firma, která mi PC sestavila ,přeinstalovala system na W 7

Znovu zaplacena licence na win?

předtím byly na PC W XP

na tom stejnem PC/HW byly puvodne XP? a "firma" tam dala pri vymene hdd W8.1 a ted W7?

Nedokazu si predstavit jak jsou natom ovladace :-D Jaka je konfigurace (znacka a typ)PC?

Díky za rady , ale AVG je tam asi 10 dnů a předtím se toto dělo také, asi 1/2 roku zpět.To asi tím být nemůže.Na firmě si mysleli, že může být problém ve W 8 ,proto tam dali W7., ale také není.Jak přeinstalovali ovladače nevím, ale asi jsem to špatně napsal. Win XP byl starý počítač, teď je uplně nový komplet i deska , bedna vše. Chtěl jsem napsat ,že když jsem měl XP, tak vše fungovalo dobře.A jestli nějaky program mrzne ,to nevím.Ale pracuji v lékařském programu a chci se podívat na mail a náhle vše přestane fungovat.
Jak jsem psal , mám zde minimum programů.Jak si mám nahrát mrznoucí program na notebook, když nevím který?

skorej by bolo dobre sem napsať presne co to je za kompa,... pokial je to z prachistorickeho muzea nejake jednojadro, nebo podtaktovane dvojjadro, a 512 nebo 1GB ram, tak ti rovno poviem že sa tomu ani nedivim,.. Radši sem napiš čo to je presne za komp, hlavne: Základná Doska, Zdroj, CPU, RAM, HDD/SSD, GPU,...

lékařský program, při práci se najednou PC nějak zablokuje

no asi tento.. Ak to na notebooku mrznúť nebude, pošli PC naspäť. Nerozumiem tomu, prečo to nerieši firma, ktorá ti PC dodala. Nie je mi jasné ani to či ti mrzne ten tvoj lekársky program, alebo samotný PC a stlačenie ctrl+alt+del vyvolá akurát toto http://geektnt.com/static/2012/02/Starting-Windows -Task-Manager-CTRL-ALT-DEL.png