Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějakej návod jak zrychlit načítání www stránek....?....

Mám trochu problém s načítáním stránek www....Fungovalo to docela dobře ale v poslední době když třeba prohlížím IE7 tak to načítání je strašné...Rychlost připojení mám 100 Mb/s (čemu ani moc nerozumím)...Pak ve Firefoxu nastal problém,že když se na určitých stránkách přihlásím jménem(nickem) a heslem,tak mě vůbec nepřihlásí...Existuje nějaký postup-nastavení internetu,které může problém s rychlostí načítáním vyřešit?A co všechno může internet zpomalovat? Děkuji za rady...Nezlobte se za možná blbý otázky,ale jsem začátečník...:-[

-ctrl+alt+del: podívej se do správce úloh co ti žere výkon
-jestli sis instaloval pořádný firewall, podívej se do traffic logu kam se ti pc připojuje, jestli je to v pořádku
-jestli máš problém s hesly, ve ff, vymaž si v něm formulářové údaje ctrl+shift+del, a zadej je znovu
-rychlost připojení u sebe nastavuje poskytovatel, proč teda kontroluješ v jakém módu je tvoje síťová karta, co to s tím má společného?

u člověka kterému se kompletně sype windows bych odpojil síť, odviroval, odspywaroval, provedl scandisk pro kontrolu bezchybnosti souborového systému, podíval se zda používá aktualizace, msie bych nastavil ultrabezpečně - nebo ho na firewallu zakázal, uživateli pod 40 let bych nechal automatické přihlašování do účtu s právy jen user ať menůže surfovat jako administrátor...

ta 40-ti letá hranice má nějaké opdstatnění? Myslim si, že pokud si mladý člověk koupí PC, je zcela na něm využívat jeho možnosti a zda-li si PC zahnoji virama a pod., tak je to jeho boj, každopadně je tu neco jako pc poradna, která jejich problemy trpelivě a opakovaně řeší ( za což Vám patří uznání), ale neznamená to, že by neměli mít narok na maximální využití svýho pc, a to nemluvě o tom, že podle mého názoru je víc mladych, kteří více rozumějí počítačům, než oněch nadčtyřicátníků. Každopádně to je Váš názor.