Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při zavírání IE

Když zavírám Internet Explorer tak mi vyskočí chybová hlášení: nejdřív okno kde je napsáno: Microsoft Visual C++ Runtime Library ----------- Program: C:\Program Files\InternetExplorer\iexplore.exe----------R 6025------ -pure virtual function call

a pak další okno s chybou kde je napsáno: Instrukce na adrese 0x026d418e odkazovala na adresu paměti 0x029ac7a0------ S pamětí nelze provést operaci: read........ Co to může být??

tak je to potvrzeno...byl to pc translator,protože když jsem odškrtnul položku povolit rozšíření prohlížečů jiných výrobců,tak to přestalo a když najedu do: Panel aplikace IE tak WEB translat tam už jako možnost není...takže s překládáním na IE je konec:-(....avšak to chybové hlášení že součást MSVBVM60.DLL nelze najít,tak to mi ukazuje pořád...:.(