Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AntiVir AVG

Ahoj všichni do tabletu jsem si instalovala AntiVir AVG,ikdyž jsem už tam jeden měla a AVG mi tam našlo nějaký potenciálně nežádoucí program a píše se tu ,že aplikace je v tabletu před instalována a nejde smazat , proto si musím stáhnout roční předplatné za 240 Kč AVG PRO nebo nějak tak , tak si právě říkám jestli to není nějak udělaný aby si to lidi stahovali ,tak jestli mi to nenaskakuje naschal, tablet mám od února a před tím než jsem mela tuhle aplikaci tak mi tam žádnou hrozbu nesnaslo (to jsem mela jen tu před instalovanou a tahle před instalována mi tam taky nic nenašla ,ale AVG jo) prosím strašně moc o radu.Děkuji

loading...

Ak ma ten tablet operacny system Windows tak tam nemusis insztalovat ziadny antivirus lebo Windows ma vlastny Windows Defender ktory uuuplne postacuje. Ostatny Antivirusy byti len zatazovaly system a okrem ineho ajtak nepotrebujes antivirus ak nechodis na porn0 stranky alebo piratske.
Ak mas v tablete Android ako op.system tak tam uz vobec nepotrebujes ziadny Antivirus.
Ako neviem aky vysokoskolsky genius ti poradil instalovat si AntiVirus na tablet...

AVG v žiadnom prípade, je to nejhorší antivirus,... ak už nejaký antivirus, tak avira, avast, kaspersky, a podobne,... no celkovo ak na tablete máte android a inštalujete aplikace LEN z Obchod Play tak antivirus vám ani netreba,... ak teda na internete nechodíte na nejaké stránky s pornom, alebo warez obsahom,... ak chodíte len na také ako facebook, mail, atd, ktoré používajú m. tak antivirus netreba vôbec. Pre windows phone platí skoro to isté (tam je tzv. windows defender, a ten v pohode postacuje, a netreba nic dalšie doinstaluvavat)