Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s emailem O2

Od neděle mně nefunguje email na O2. Na servisní lince jsem byl ubezpečen, že chyba je na jejich straně.
Má ještě někdo podobný problém a může to znamenat, že pošta, která šla na tento sever může být ztracená ?

Dnes je 19.3.2007 a stále to nechodí jak by mělo. Docházejí poslední SPAMy, e-maily staré několik dní a některé, jež jsem posílal na zkoušku po třech dnech ještě nedošly. Už jsem se raději zaregistroval na jiném serveru a ten chodí bez problému. Je to ostuda pro O2 když ani po 8 dnech nemohou zprovoznit svůj e-mailový server.