Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc na streamovani

Zdravim,
chtel bych Vas pozadat, jestli by jste mi mohl nekdo pomoct sestavit herni PC- jedine co budu hrat jen CS:GO a streamovat. Jednalo by se o castku 20-25k.
Predem dekuji, jsem otevreny pro vsechny nazory a napady.

Vzhledem ke streamování high-motion hry, kterou CS:GO je, je lepší procesor, který zvládne i 60fps stream. Což bohužel Fx-8300 nezvládá. Samozřejmě stačí, sám mám Fx-8320 a jsem spokojen, ale pokud mám finance a chci streamovat jen CS:GO, sám bych šel do Xeonu a slabší grafiky, než Fx a lepší grafiky, která mi bude u CS:GO k ničemu :)