Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC komponenty

zdravim, chtel bych si vylepsit pc, jelikoz mam DDR2, tak musim koupit novou zakladovku coz znamena ze i ramky, procesor a grafiku ne? :)
poradili by jste nejakou herni sestavu?? :)
cca tak kolem 12 000

kdybych prodaval soucasnou zakladovku s vybavenim, kolik by mi za ni tak dali?? (hodnota, ze bych ji prodal nekomu-ne do bazaru)
zakladovka DDR2 asus typ ted nvm
grafika 512MB
procesor dvoujadro 3.2GHz
ramky:2x1GB 2x2GB Zeppelin passivni chlazeni = 6GB
utahne to bezroblemu League of legends a CS:GO na nejvyssi kvalitu (LoL na 60FPS CS:GO nvm ale jede plynule)