Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyanogenmod v mobilu?!

Ahoj, mám už starší telefon Huawei Ascend G300 a mám tam naistalovaný cyanogenMod. Po instalaci mi zmizel google play takže nemůžu naistalovat žádné nové aplikace. Potřeboval bych pomoct jetli tam jde nějak google play vrátit nebo popřípadě odistalovat cyanogenmod a nebo přeistalovat uplně nový android. Vůbec se v telefonech nevyznám takže nějaký podrobější návod by se moc hodil. Děkuji za pomoc :)

Děkuju za odpověď ale ani potom nic.. zkusil jsem snad 50 různých balíčků gapps (samozdřejmě pro moji verzi androidu) a stále nic. Pouze u jednoho se mi přidal gmail a google launcher (aplikace které mi jsou k ničemu) ,takže opravdu nevím.. nemáte třeba odkaz na nějaký plně funkčí pack? :)

zkusil jsem snad 50 různých balíčků gapps

Treba sis to nekterym tim balickem rozvrtal, ze to uz nepujde jinak nez obnovou tovarniho rezimu.

Zasadne si pamatuj, ze mas vzdy postupovat dle navodu a nikdy jinak. Funkcni navody navic vzdy obsahuji i navod na gapps, pokud teda neinstalujes nejakou cinskou rom, coz se asi cyanogenmodu netyka.

Treba tady, zalezi jakou ze mas verzi Cyanogenmodu.

Tento mi sice naistaloval obchod play ale zase ne smůžu přihlásit. Když zadám svoje jméno a heslo tak mi to napíše že se to nemůže připojit k serverům google... Fakt už nevím, trávím u toho celý den a žádné výsledky :(

Cm 10 android 4.4.4 Takže po každém nefunkčím balíčku to musím celé přeistalovat? :D tak to vidím ještě na 2 týdny.. Vážně jsem už zkoušel snad všechny co jsou na iternetu.. Občas jsem to tedy i musel přeistalovat ,protože to přestalo fungovat ale jestli to fakt musím po každém který nefunguje resetovat tak to je teda moc na mě... nevím možná jsem jen neschopnej. Nevím co dělám blbě...

možná jsem jen neschopnej

Ano, jsi na spravne ceste identifikovat problem.

Jiste, musis to preinstalovat (preflashovat) cele! A neni zadny duvod instalovat jakykoli nefunkcni balicek. Proste si na webu najdi funkcni verzi cyanogenmod a k ni si stahnes v navodu pripsany spravny balicek gapps, je to velice jednoduche. Podivej se treba na to androidforum, jak jsem daval odkaz, je to tam dobre popsane.