Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit, mám ani ne 2 týdny nový počítač s grafickou kartou MSI R9 280 a sekají se mi i hry které se sekat nemají (jen při pohybu s myší). Sekají se například Witcher 3 na střední detaily, World of tanks jedu na Ultra, většinou mám 40 a více fps, ale někdy to spadne pod 30. The Sims 4 jedu taky na Ultra a podle HW požadavků by to neměl být problém, jenže Fraps mi ukazuje 70 fps a přitom se mi to seká.Děkuji za radu.

Moje pc sestava: Grafická karta- MSI R9 280
Procesor- AMD FX-8350
Základní deska- MSI 970 GAMING
RAM- HyperX Fury 8GB (blue)
Zdroj- Zalman 700 GLX 700W

Ak si si sam instaloval Windows tak is mal instalovat v tomto poradi:
1. Windows
2. SP1 (ak je to Windows 7) ak Windows 8/8.1 tak zaplaty cez windows Update
3. ovladace na Chipset Zakladnej dosky (nutny Restart)
4. ovladace na dalsie periferia ako Graficka karta (zo stranky vyrobcu), Zvukova,LAN, atd...
5. a az teraz nakoniec si si mal nainstalovat svoje programy, Office, Hry...
Ak si takt postupoval a nadalej to robieva problemy tak ti to mozno nakok*t postavyli v CZC. Ano aj to je moznost = sme predza ludske bytosti a ako vela ludi tu obhajuje CZC za bohov a hrdinov tak aj oni robia chyby... (ale vela ludi to nechce prijat)