Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Jaká je dobrá herní pc sestava do 25 000 aby mě zvládla crysis 3 bez sekání? Chtěl bych něco na Inetelu I5 nebo I7

proste mam s nimi skusenost. mam už v poradi 4-tu GK od amd znacky asus a neviem vynachvalit! mam asus r9270x 4gb a všetko mi na tom fičí... musis mat hlavne dobru MB a kvalitny zdroj, potom ti to utiahne všetko bez problemov, aj witchera 3 by ti to hodilo max. na tych 38-43fps na high nastaveni... gta5, ac unity, ets2, fifa15 mam na ultra 60+fps...