Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s win 8.1

Dobrý den mám problém s operačním systémem Windows 8.1
Do nedávna jsem používal windows 7 ale pak sem si řekl že chcu čistý počítač a tak sem se rozhodl stáhnout si na USB win 8.1
Instalacee proběhla v pořádku.Zjistil sem že se mi nesmazaly soubory tak sem chtěl vrátit pc do továrního nastavení.Když cca v půlce průběhu vrácení do továrního nastavení vyjela hláška"Vrácení do továrního nastavení se nepodařilo"řekl sem si no nevadí,aspoň už nemám v pc viry a tak si nějaké soubory smažu ručně.Když sem potom restartoval pc a rozjel se mi tak mi vyskočila hláška "An operating system wasnt found.Try disconnecting any drives that dont contain an operating system.
Bohužel se zabývám tvořením a programováním webů,ale co se týče softwaru a hardwaru na tom nejsem moc dobře.Zjistil sem že tenhle problém se má řešit v biosu ale nechce se mi v něm moc hrabat,proto píší vám.Mohli byste mi prosím pomoc?Klidně pošlu obrázky z prostředí biosu.Děkuji za odpoveď.

Tak pockaj ty si napisal ze "Zjistil sem že se mi nesmazaly soubory tak sem chtěl vrátit pc do továrního nastavení."
=
Talkze ty si zle zformatoval disk ? lebo inak ako moze po instalacii Windows 8.1 ti ostat tvoje veci ?!
------
No ale podla mna uz mas dost dodr*bany system a mal si si pozalohovat veci svoje a potom komplet vymazat vsetky oddiely na disku.
Potom vytvorit len jeden alebo dva (podla toho aky velky mas disk alebo kolko diskov mas) a nan nainstalovat windows 8.1

ahaaaa tak ty sa nevies dostat do BIOSu. No ako si sa predtym dostal ked si prvy krat instaloval Windows ?
Aky mas notebook ? Alebo mas PC ? ak stolny pocitac tak pri spusteni systemu stale klikaj na DEL tlacitko a tak sa dostanes do BIOSu.
----
Potom ked budes v BIOSe tak chod do kolonky ADVANCED (alebo tak neako = kazdy vyrobca to trosku inak popisuje) no a tam najdi nieco ako "BOOT PRIORITY alebo tak neako a tam si nastav odkial ti ma bootovat ako prve"

napíšu to takhle, už sem spustil instalaci z USB pomocí bootu, a když sem chtěl dát vlastní instalaci tak to píše že nemám disk NTFS a když dám expresní tak mi to píše že mám vyjmout médíum resetovat pc a pak zase zapojit médium, jenže když to udělám tak to zase píše Že nebyl nalezen OS.