Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se scluchátky

Zdravím, koupil jsem si sluchátka https://www.alza.cz/creative-sound-blaster-tactic3 d-wrath-wireless-d502729.htm ovšem sluchátka se připojují přes USB a já mám v USB ještě myš (bezdrátovou) a sítovku (linksys-ae6000-d403020.htm)
Problém je v tom, že když zapojím sluchátka tak ostatní věci co jsou zapojená přes USB (myš, sítovka) přestanou téměř fungovat. Myš se začne sekat a nedá se používat a sítovka zkrátka ztratí výkon a z běžných stálých 35 Mbit/s se stává 1 Mbit/s a takhle to může byt jak dlouho chce, ale jakmile odpojím sluchátka, rychlost se vrátí a myš funguje opět bez problému.

Muj NTB: https://www.alza.cz/acer-aspire-v17-nitro-black-ed ition-d2419207.htm#foto

Zkoušel jsem přehazovat z 1 USB do 2 a dat mys i se sítovkou do USB, z druhé strany NTB, problém se nevyřešil, pouze trochu zmírnil.

Pokud se problém nevyřeší uvažuji o koupi https://www.alza.cz/corsair-gaming-h2100-d2219385. htm , tak jestli si myslíte, že se problém, může opakovat.

Nevím nějak se navzájem ruší, tak mě zajímá jestli se to dá nějak vyřešit, předem děkuji za vaše rady. :)

No to má, ale tak integrovaná blbne a tahle náhrada funguje 100x lépe a to mi ji vyměnili na reklamaci a furt problém přetrval ( kolísání rychlosti, 5 min šla, 5 min ne... a slabý dosah) a ted jsem začal využívat, více USB najednou a všiml jsem si, že při zapojení dalšího USB se výkony ostatních snižují. A zde http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky jsem si přečetl, že špatný ovladač na zákl. desku, způsobuje problémy právě se sítovou kartou a USB, tak jestli mám ten ovladač na tu desku naistalovat rovnou, nebo se musí reinstal windows. (nebo co je alespon lepší)

Děkuji

Jake obnoveni su udelal? Bolo to uplne ciste jak pri kupe?

Ovladace pre to USB wifi si nejake instaloval? Ak ne tak skus nainstalit (od vyrobcu toho wifi USB sticku)

Otestuj ci ten problem sposobuje kombinacia len sluchatka s wifi, alebo ci mas problem aj ked mas sluchatka bez wifi, ak ano tak su asi nahovno sluchatka.

Skus na test aj vypnut internu wifi kartu notebooku, v spravci zariadeni - pravy klik - zakazat, ak ju nepouzivas.
A z webu vyrobcu mozes skusit ovladac pre chipset preinstalit, je tam na tom webe evidentne novsi jak v recovery (tipujem podla datumu).

Obnovení jsem dal přes: Úplné smazaní a preinstalace windows (vrátilo se jako když jsem to koupil, jen oddily disku se nevrátily ale zůstaly a nechalo to win 8.1 kdyz jsem koupil tak byly 8

Jo nainstaloval přijde mi, že to jde furt stejně.

Ted nechápu co mám otestovat ? Jako funkčnost sluchate bez připojeni k wifi ?

Zakazal jsem.
Hotovo.

Na odkazu co jsem posílal jsou ovladače od Acer a na jednu věc tam jsou 2 ovladače, tak jestli mam instal uplně vše.