Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i5 a i7

Zdar.. Když jsem chtěl nějaký dobrý, přesto ne ten nejlepší procesor, podíval jsem se na Intel Core i5 a i7 (ty slabší).. Zadíval jsem se na Intel Core i7 930, který se mi zalíbil, protože výkonem odpovídá mím požadavkům.. Ještě, než se ale rozhodnu, chtěl bych vědět, jestli existuje nějaký podobný procesor, který by se mi líbil.. Díky za rady a tipy..

Na nové hry, ale nepotřebuju Ultra detaily, postačí nižší.. Pokud by byl z bazaru, tak 2-3 tis... třeba i7 930 jsem naposled viděl za asi 1100 Kč.. Pokud bych kupoval nějaký z těch, které jsou ještě v prodeji, tak ty nejlevnější varianty, jelikož i ty nejlevnější už jsou hodně výkonné..