Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafické karty přestal reagovat a byl obnoven

SW:Windows 10 build 1013
HW: Nvidia GTX 960, netaktovaná, základní tovární nastavení, verze ovladače 352.84
Monitor (TV- Samsung) připojené HDMI kabelem

Závada se objevuje náhodně v různých intervalech, např. včera jsem chvíli nepracoval s počítačem a jak jdu kolem vidím jak probliknul monitor, plocha se začala znovu obnovovat. Podle několika návodů jsem zkusil použít starší verzi ovladače - beze změny, změna timeoutu v registrech - beze změny, pomocí CC cleaneru proskenovat na chyby - beze změny. Takže jedině mně napadí, že je na vině nekompatibilita tohoto systému s GK.

Děkuji za vaše tipy.

Ono nejde jen GK ale o ZD (zakladni desku)ovladace chipsetu.... Pouzivat W10 na ktery jeste nejsou vsechny ovladace a resit problemy je totalni blbost.... Pouzivas testovaci verzi W10,problemy musis resit s podporou W10 a na jejich forech .... ps: bez ovladacu pro W10 na cely HW nikdy nebude fungovat na 100% ....kdy uz to pochopite?