Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo vs w8.1

Dobrý den v lednu jsem si koupil notebook Lenovo s os. w8.1, ale natáhl jsem si vir a disk jsem musel formátovat, ale na notebooku není nikde cd-key, a vůbec netuším jaká verze 8.1 tam byla, myslím že tam byla enterprise, instalačku si stáhnu na usb ale nevím kde v ntb najdu ten klíč :/

K Windows 8 a 8.1 sa CD kluc nedava na nalepkach ale on je uz vnutry v BIOSe. A Enterprise verziu si tam urcite nemal!
Ak si dostal Windows uz ked si kupil ten notebook tak ho mas vnutry v pocitaci = staci pouzit RECOVERY... Ono ti to potom kompletne preinstaluje windows a budes to mat tak ako ked si ho zo zaciatku spustil.

Ale ked mal nahodou W8.1 with bing, tak tie instalacky s bing klucom nefunguju, musi si zohnat recovery medium od vyrobcu/autorizovaneho servisu, ak uz svojou blbostou zrusil recovery oddiel.

to dotazovatel: jak presne si spustal to recovery? Nenapisal si sem ani vyrobcu, kazdy vyrobca ma na to inu klavesu
... aha uz vidim lenovo, tak to vypni a zapni tlacitkom onekey recovery.
.. a neni to ani with bing, takze staci stiahnut instalacku z MS webu a nainstalit.