Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem so zapnutim pocitaca

Zdravim.

Mam problem so zapnutim pocitaca. Vyhorel mi zdroj. Nasiel som doma jeden stary, tak som ho skusil zapojit. Problem je ten, ze pri stlaceni tlacidla power preblikne hdd a power sa rozsvieti, no pocitac sa nezapne. Je problem v zdroji ? Predom dakujem za odpoved a za trpezlive riesenie taktiez.

Vešteckú guľu nemám, preto sa neodvážim povedať "kde je problém"... Ak vyhorel zdroj, mohol so sebou do večných lovíšť zobrať aj ďalšie komponennty v PC.
Skús napísať aký zdroj tam bol predtým a aký sa tam snažíš dať teraz.