Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepici paska u vetraku ntb

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli je mozne, pri cisteni vetraku ntb, zamenit porusenou cernou lepici pasku za jinou (napr klasickou "vojenskou"), nebo je to nejaka specialni a mam ji prilepit napr vterinovym lepidlem? Dekuji za rady.

Paska ma funkci asi jen drzici s tim ze je nejaka termovodici, co jsem se docetl. Spis hledam reakci nekoho, kdo ma zkusenosti s cistenim vetraku v ntb. Ta paska vypada, ze je jen na jedno pouziti jako kazda jina. Jen jestli, kdyz tam dam obycejnou, tak ji nebudou vadit ty teploty, aby se tam treba nejak neroztekla.

Teplo se vodí pomocí teplovodivé pasty, ne pomocí izolačky. Plochy které musí být chlazeny chladičem jsou od ní zapatlené a chlazení je okolo nich přišroubované, aby co nejlépe sedělo. Pokud je někde nějaká izolačka tak má buďto izolovat, nebo někde něco držet.

Pokud je to taková ta páska, co jsou s ní přelepený škvíry aby to nefoukalo okolo, tak tam můžeš dát samozřejmě jinou. Já používám KAPTON, který vydrží všechno, ovšem je dost drahý. Běžné levné pásky časem tvrdnou nebo se naopak rozkládají. Zatím ale není stále jasné, jakou pásku myslíš. Tady jako je ta černá u větráku?
[http://www.notebookcheck.pl/fileadmin/_migrated/pi cs/k4.jpg]