Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recovery

Zdravím, včera jsem na noc vypnul telefon, ráno při spuštění telefonu HTC 8s s Windows phone 8.1 se objevilo modré pozadí s informacemi...

" Recovery "
Your PC/Device needs to be repaired

The Boot Configuration data file is missing same reqiured information.

File: /BCD
Eror code: 0xc0000034

.............. dále jsou jen nezbytné informace...

Děkuji za odpovědi i nápady..

• To znamená co jakoby nic?
• Mélo by to spustit animaci takovych dvou ozubenych koleček, presné spusténí je tusí pri spustēni hlasitost - , mal 1x dolu, 1x naboru, 1xpower + 1x dolu, pro spustēní recovery, chce to trosku pohledat...
•A pres to "Recovery tool" ti to dēlá co? (Osobnē jsem ho pouzil jen k navratu z Windows 10 na puvodní <8.1>, vse probēhlo bez problému).

Jako kdyby nic, jsem myslel, že se to znovu spustí na tu " modrou obrazovku s RECOVERY.. " .... RESET vůbec nejde, zkoušel jsem spoustu možností, a pokaždé když zkouším správné mačkání tlačítek, telefon znovu naběhne na " RECOVERY screen" ..

Ale díky za radu, u toho recovery tools to jen napíše ať při spuštění telefonu držím Volume up, down a pak to napíše že zmáčknutím a podržením power tlačítka se telefon vrátí do původního režimu, ale přesto při spuštění je " recovery screen " ..