Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz k ventilátorům Arctic F12 PWM

Zdravím, budu stavět PC, a tak se chci zeptat na všemi doporučované ventilátory Arctic F12 PWM.
Prosím o zodpovězení několika dotazů. Zaprvé se chci zeptat, že hodně lidí tvrdí, že jdou zapojit do vláčku, což by bylo dobře,
protože většina mb má jen 3 sys_fany. Ve skříni již jsou 2 ventilátory, ale já jsem zvyklý na opravdu velký průvan ve skříni, a tak se chci zeptat, zda tedy mohu 4 další ventilátory zapojit do jednoho sys_fanu. Dále se chci zeptat, jestli při zapojení do vláčku není potřeba nějaké stříhání kabelů a přepojování či tak něco. A můj poslední dotaz směřuje k tomu, jak jsou tyto ventilátory hlučné. Přece jen budou tam 4, tak aby to nebylo slyšet v celém domě.
Předem mockrát děkuji.

Neviem kto ich doporucuje, ja urcite ne.
V bedni staci jeden vyfukovaci vetrak, tie dalsie principialne nemaju moc efekt.
Hluk sa nescitava.
Daju sa zapojit aj za seba, nemusis nic strihat malo by to byt u nich predpripravene (ak to maju uvedene v popise tie konkretne co chces kupit)