Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor + TV

Dobry den

Chtěl bych se zeptat jestli tato televize je vhodná i jako monitor.
link

Chci to používat i jako televizi i jako monitor k počítači.
Chtěl bych se také zeptat jak by na tom vypadali hry.

Děkuji

Opraven odkaz
Změna předmětu, původně: Monitor (L-Core)

Může být. Pokud na tom nebudeš dělat grafiku (telky mají otřesné barevné profily a jsou nezkalibrovatelné), získáš relativně slušný velký monitor na Net, kancl a hry. Pár takových sestav (nikoliv HTPC!) s telkou jsem už postavil a useři chrochtají blahem.