Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení SD karty která nesplňuje class 10

Zdravím,

má někdo zkušenosti s tím, že zakoupil kartu např. class 10 a při testech vyšlo najevo, že je o hodně pomalejší?
Podařilo se vám ji vrátit / vyměnit? Dá se to reklamovat jako nedostatek? Já to chápu tak, že kdybych si koupil notebook a místo 4GB RAM by obsahoval pouze 2GB taky bych to mohl jít vrátit ne?

Výsledek benchmarku: 8

Díky.

Aha, tak mistři z Kingstonu dělali ty měření u alokační velikosti 32MB jelikož tam nikdy nespadne pod 10. Nechám nastaveno 16, to dává 9-11 což je pro mě ideální, jen nevím jestli to zkousne GoPro. Má to nějakou razantní nevýhodu větší velikost alokace? Kartu mám na GoPro videa, jedno má min. 300MB. Díky.