Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu ohledně sestavy

Zdravim, mohl by mi někdo poradit jak postavit herní PC pokud by základ tvořil procesor Intel Xeon E3-1231v3 a grafickou kartu MSI GTX 970 GAMING 4G? Nevím si rady s deskou a zdrojem, zbytek bych klidně ořezal jak to jde. Klidně bez mechaniky :D, jen bych potřeboval radu. Vůbec se v tom nevyznám, jaké jsou levné a kvalitní zdroje nebo desky.. Děkuju moc všem za případné rady :)

Moc hezké, ale musím k tomu dokoupit i OS. Takže vynechat SSD a mechaniku a koupit OS :D Potřebuji to ke streamingu "novějších" her. Kolikrát můj stream frčí i 8 hodin denně, takže žádný med pro PC :/ Co jsem se dočetl tak s takovým vytížením má nejmenší problém GTX 970. Ale jak jsem řekl, pouze jsem se to dočetl. Rozumím tomu asi stejně jako ženským..