Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem catepillar vs evolveo

Dobrý den přeji všem. Rozhoduju se mezi těma dvěma mobilama, který si pořídit. Na ten Cat jsem našel jak kladné tak záporné recenze, na Evelveo to samé máte někdo osobní zkušenosti? Nejde mi o nějaké jádra velikost displeje atp. Jen čistě o výdrž v extrému, jestli spadne na zem, do vody aby hned nezdechl. Díky

https://www.alza.cz/caterpillar-cat-b15q-dual-sim- d1638610.htm
https://www.alza.cz/evolveo-strongphone-d2-d213997 6.htm

Osobní zkušenost švára měl Evolve za 10000 větší klump snad bejt nemůže za rok co ho měl přes půl roku po reklamacích a i s nima problémy tahle značka je na úrovni klumpů z Vietnamské tržnice možná ještě horší,s tím druhým bych si moc iluze nedělal,si kup normální a pozdro to ,,odolný,,telefon je akorát reklama nic víc.

Tak Sonim slyším poprvé, ale co jsem kouknul další klump do serie ,,odolnejch,,viz Heuréka jak když popisuje ten Evolveo.:-)

pogumovaní super,ale to je tak asi vše

Asi 7 reklamace kvůli reproduktoru jsem stavař takže odolnost telefonu nic moc,pak mi přestala svítit led dioda a to mám telefon asi 9měsíců z toho vyplívá že tel.uživám zhruba 2měsíce hrozný šmejd,SONIM už nikdy

Jednu B15 máme doma, tu první verzi. Nejsou s ní žádné problémy. Voděodolnost vyzkoušenou nemám, ale pád z cca 20m na beton = prasklý digitizér. Na Ebay jsem koupil za cca 500Kč nový a doma během 20 minut vyměnil.