Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Macbook Pro - připojení externího monitoru

Předem - k macu bych si dobrovolně nikdy nesedl, dostal jsem ho jako služební nástroj a barbarsky na něm provozuju sedmičky přes bootcamp. K PC mám připojen monitor SyncMaster 2494hm pomocí kabelu miniDVI na HDMI. Myslím...

Jde mi o to, že když přijdu do kanclu, chci si zapíchnout ntb k monitoru, klávesnici a myši. Problém je, že na to nemůžu ale přijít jak. Klasicky nastavím Duplikovat toto zobrazení, ale pak se mi nabízí jen nízké rozlišení původně určené pro notebook, kde na 13" nevyzní nijak tragicky, ale na 24" se na to dívat nedá.

Pozná někdo z toho zmatečného popisu v čem je problém nebo co dělám špatně? Díky

neviem comu sa cudujes, duplikujes si plochu s istym rozlisenim a vzdy budes mat rozlisenie displeja v notebooku, funguje to vsade tak.m Logicky nemozes nastavit viac, lebo by ti notebook to rozlisenie nezobrazil.
Zozen si monitor s rovnakym rozlisenim ako ma notebook a nebudes mat problem s kvalitou obrazu.

Alebo obraz neduplikuj, ale pouzivaj iba ext. monitor.

Předem - k macu bych si dobrovolně nikdy nesedl

to je v poriadku, aj ja som mal kedysi hlboko do kapsy.

ad problem: s macom to nema nic spolocne. je to ciste o nastaveni vo windowse. Nepises ani ci mas macbook s retinou. Ak ano, tak prevadzkovat na nom Windows je cisty masochizmus. Odporucam nerobit duplicate ale radsej extend display. Tak budes mat 2 obrazovky a na kazdej mozes mat nieco ine. Ani rozlisenie sa ti nepokasle.

Já bych ho nechtěl převážně proto, že s ním neumím. Nové klávesové zkratky a podobně, ale už ho mám, tak co nadělám, že. Rozhodně ho nehaním, co jsem koukal kolegovi pod ruce, některé věci co na něm dělá vypadají prakticky a asi urychlí práci, třeba přehazování oken a podobně.

Nicméně už jsem přišel na problém, asi to bylo nastavením v menu monitoru, protože pokud jsem dal rozšíření plochy, tak šly ikony mimo obrazovku. Ale po přenastavení v menu monitoru už je to, zdá se ok. Image size - Just scan.