Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Viem, ze podobny problem sa tu uz nedavno riesil, ale ta moja chyba ma trochu ine parametre.
Stalo sa mi to asi 3x v priebehu hodiny a vzdy pri surfovani na internete, ze mi system spadol do modrej obrazovky s chybou uvedenou v nadpise, ktora ma nasledovne parametre:
Stop: 0x000000D1 (0x00680044,0x00000002,0x00000001,0x7c92573c). Pri inej praci s PC (hranie hry, kodovanie videa divx) som to zatial nepostrehol. Hladanim som zistil, ze by mohlo ist o hardwarovi problem len neviem urcit s cim.

OS: Win XP SP2 cz
CPU: P4 3.2 GHz Prescott
MB: MSI 865 PE Neo2v
RAM: 2x512MB DDR (zapojene ako dual channel)
HDD: WD 400GB SATA 2
GK: MSI GeForce 6600GT

Nedavno som menil stary procesor za spominany Prescott a taktiez som menil HDD, pricom som otestoval RAM Memtestom a taktiez procesor softom tusim CPU BurnIn - vsetko bez chyb.
Mohlo by sa jednat o chybu trebars sietovej karty, ked sa to stava pri surfovani? Ako to zistim? Teploty komponentov vyzeraju byt OK.
Dakujem za kazdu radu.

Ak je RAM ok (otestuj este raz programom z goldmemory.cz a nechaj to par hodin testovat), tak su pravdepodobne problem ovladace, preinstaluj ovladace k doske/chipsetu, sietovke, atd. Ak mas nieco v USB tak to povytahuj. Nemas USB modem?

P.S. nenapisalo ti za cislom chyby ze v akom module (.dll apod) to nastalo?