Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který telefon a proč ?

Zdravím, který z následujcích telefonů by jste volili vy a proč ?
Byl bych rád, kdyby mi někdo dokázal vypsat všechna pro a proti jednotlivých telefonů ať vím jak na tom jsou. S výběrem telefonu se trápím už delší dobu a upřímně nejvíce mě táhne asus na který už dlouho čekám... Ale nebráním se ani jiným návrhům, naopak budu za každý rád.
Předem děkuji

1. http://www.czc.cz/asus-zenfone-2-ze551ml-stribrna/ 172213/produkt
2. produkt
3. http://www.czc.cz/lenovo-vibe-x2-cerna-backcover-a -kryci-folie-displeje/166304/produkt

To Lenovo bych nebral, blbej Mediatek a ani to nema sd-slot na kartu.

Asus Zenfone 2 ti nikdo nerekne, jeste se u nas neprodava, ja ho chtel, ale poridil jsem radsi Samsunga Galaxy S5. Podle zahranicnich recenzi to ma misto fotaku parodii, jinak je ten mobil skvelej. No uz vysla ceska recenze na mobilenet.cz, autor to opevuje a fotak prej uzasnej, tak nevim, cemu verit. Pozor nektere obchody u nas prodavaji ten foun jako sedivku z Ciny, ta ale nema evropske LTE, takze je tu v dnesni dobe dost k nicemu, nechapu cloveka, ktery si to koupi. A nevyhoda pro me, jsou tlacitka hlasitosti na zadech pristroje, jsem jima zvyklej fotit a na zadech to jde pekne blbe. No a to same je vlastne to LG G3, podle me je to skvelej smartphone, ktery bych si koupil nebyt dvou veci, zminenych tlacitek na zadech a zbytecne jemneho displeje, ktery zvysuje spotrebu baterie, snizuje vykon ve hrach a ze by byl lepsi a kavlitnejsi nez u ostatnich top modelu, to rozhodne neni, proste marketingova hovadina.

Více méně souhlas.

Ale u G3 jsou ty tlačítka subjektivní a s displejem nesouhlasím. Snižuje pouze výkon "číselný". Tj. že to člověk pozná pokud pouze srovnává čísla z benchmarků, ve hrách to nepozná. A mobil mi při normálním používání vydrží dva dny v pohodě. Pokud mobil bude používat každodenně na hodiny hudby, internetu a her, tak je to samozřejmě normální jednodenní smartphone. Prostě ten mobil vydrží to co ostatní.

Ale jo, G3 je skvelej foun, tlacitka jsou subjektivni, me to nevyhovuje, tisicum jinejch ano, vykon vsak diky displeji mirne klesa a spotreba zase stoupa, to je fakt. Jinak ale asi z tech co vybira nejlepsi, u toho Asusu bych pockal az co teda ten fotak, zatim je to nejaky podivny.

no ony ty tlacitka vzadu mi vubec nevadi, ba naopak zkousel jsem je a jsou celkem pohodlna, ale to zalezi na cloveku... takze boj je tedy mezi g3 a zenfonem, takze si rad pockam na dalsi recenze a uvidim, kazdopadne na fotoaparatu mi zas tak extremne nezalezi od toho mame na trhu jine machry, co se tyce fotek staci mi prumer ale co vykon ? asus/lg ?