Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malwarebytes 66.70.34.103

zdravím, mám nainstalovaný mawarebytes a furt mi vyskakuje toto:
Byl zablokován přístup na podezřelou stránku 66.70.34.103
ví někdo co to je, jak to vyrušit?
Je to odchozí snaha něco tam posílat asi.
díky

běž sem na tu stránku:
Badfish

A pokud tam zjistíš, že daný adware máš, postupuj podle obrázkových instrukcí na jeho odsinstalování v tom odkazu z lenova:
http://support.lenovo.com/us/en/product_security/s uperfish_uninstall

Všechny informace, co dělat, si již v tomto vlákně dostal, takže ti jen znovu papouškuji to, co by si měl sám odvodit každý, kdo je schopen porozumět psanému textu...