Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon do 8000 Kč

Dobrý den, rozhoduji se mezi telefony Lenovo P70, Huawei P8 lite a Honor 6, chtěl bych se zeptat na osobní zkušenosti s výše uvedenými telefony.Telefon bych používal na internet, hudbu, videa a hry. popřípadě doporučte jiný model do 8000 Kč, děkuji.

Ja mam tiez Lenovo P70 uz asi 3 mesiace a spokojnost !
Ale ak chces pocuvat hudbu/hry tak zvuk si vychutnas jedine ak si kupis vlastne sluchatka lebo tie od vyrobcu su na PRD.
Inak ma IPS display, k-rva dobru vydrz baterie.
Jedina nevyhoda je ze mam pocit ze zadny krit je moc jemny ked ho zacvaknes spet tak moc jemne a hladko to tam ide. Takze caste vyberanie SIM a sd karty ti neodporucam a odporucam ti pouzivat KRIT co dostanes k tomu mobilu.