Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka k mobilu-špunty

Zdravím,
rád bych si pořídil nějaká sluchátka k mobilu- normálka,špunty do uší. Moje požadavky jsou veliká výdrž kabelu, dobrý zvuk. Výhodou by byly v nějaké barvě, nejlépe modré nebo zelené. Rozhodně nechci nějaký kraviny na kabelu, žádný ovladání hlasitosti.

Cena tak do 500,-

Díky předem.

PS: Nejlépe nákup z CZC

Jestli jsi ochoten si pár týdnů počkat, doporučuji si v této cenové kategorii objednat sluchátka od xiaomi z číny. Jsou kvalitní a podle zahraničních recenzí mají velice slušný zvuk a jsou konstrukčně dobře zpracované.
http://www.dx.com/p/in-ear-earphone-w-mic-for-xiao mi-coffee-golden-320154

Dále si myslím, že v této cenové kategorii nemůžeš požadovat kvalitu.. Přece jenom to jsou většinou nejnižší modely výrobců, u kterých se na celkovou kvalitu až tak nehledí..

Pokud něco ihned, tak bych dal 700,- za tyhle Sennheisery :) http://www.czc.cz/sennheiser-cx-150-cerna/163118/p rodukt

Sám za sebe bych ale sluchátka (pecky)pod 1 500,- nekupoval..

Bohuzel starsi od Nokie uz nikde nemaji, ale co jsem slysel, tak i tyhle nove by meli byt vyborne, ovsem ani ty momentalne na CZC nemaji, jen ve zlutym provedeni. Obecne plochej kabel vydrzi vic a nezamotava se tak jako normalni kablik.
K mobilu, takze predpokladam i mikrofon, pokud neni treba, tak toho urcite najdes vic.

Dobry zvuk...co to je? kazdemu vyhovuje jiny, ale to ja jen tak. Zpracovani a vydrz kabelu je u vsech spuntu pochybna, u spuntu za 500kc je prakticky jistota, ze nevydrzi dlouho. Stejne tak je jistota, ze dobry zvuk nebudou mit taky zadne (ale tu zalezi na tom, co kazdy povazuje za dobry zvuk). Nemuzes chtit mercedes za cenu trabanta :) I radove mnohem drazsi spunty odchazi relativne brzo. Jak rikam, mluvime tu o nejnizsi cenove relaci, kvalita je jinde.

Osobne bych se taky priklanel k tem xiaomi, osobne jsem je nikdy nemel, ale je na ne spousta dobre kritiky. Ovsem na czc je nesezenes mno...