Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se stahováním

Ahoj lidičky mám docela závažnej problém.Kdykoliv když chci něco stáhnou tak se mi to nikdy nedostahuje stáhne se mi vždy jen trocha.Jsem připojený přes wifi dnes jsem netstumblerem změřil kvalitu signálu.. je dobrý až na to, že nekdy na chvíli úplně spadne to možná zapříčíní konec stahování opravdu nevím jestli to je tím protože je ten výpadek opravdu jen chvilkový.Mužete mi někdo poradit co stím budu vám velice vděčný.. předem všem děkuji za odpověď.Net bez stahování je fakt nanic:-|:

Zdar. Taky jsem na wifi s občasnými výpadky (provider tvrdí, že jsou to nutné restarty routeru). Z Rapidu.com stahuju Operou a mám vyzkoušeno, že zvládne udržet i dvou až tříminutový výpadek, potom se zase rozjede. Pokud ale ohlásí chybu, nelze stahování navázat.
Z Rapidu.de stahuju automaticky Rapgetem 1.26 (poslední). Ten má možnost nastavit time-out, přičemž žiju v domnění, že 600 s je tak akorát. V Universal Share Downloaderu lze taky nastavit delší time-out, ale nechávám 600 s. USDownloaderem (tuned for rapidshare.com) šlo chvíli stahovat i automaticky z Rapidu.com. ale po častých změnách fontů na obrázcích zřejmě ruské komunitě i s germánskými soudruhy došla vytrvalost. Němci na chvíli uspěli s připojením programu ABBYY Fine Reader, ale úspěšnost byla něco přes 60%. V tu chvíli mě to pachtění přestalo bavit a už stahuju ručně, případně s pomocí USDownldr, který hlídá čas. Z placení online mám pověrečnou hrůzu.
Sítím nerozumím, takže neřeknu, jestli je výpadků spojení více typů, ale na ty moje stačívá Opera.