Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje sa externy HDD v notebooku

Zdravim,
mam HDD Sony HD-EG5, pouzival som ho na nahravanie z TV Sony, a tam bol aj naformatovany.Kamarat mi z jeho notebooku nahram nan filmy - jemu ho zobrazilo. Moj notebook ho vsak nezobrazuje v "Tento pocitac".
V "Spravca diskov" ho vidim, pise sa pri nom " V poriadku (ochranny oddiel GPT)".
V notebooku mam Windows XP.
Co s tym?
Dakujem za radu

Co som cital na Nete tak problem je vtom ze 32bit system nepodporuje GPT.
Takze tvoj kamarat ma asi 64 bit system ze mu to otvory. Ty mas 32 bit a este k tomu aj Windows XP, tak teda ak sa dobre pamatam tak Windows XP nepodporuje GPT oddiel.
-------
Napis aky ma kamarat windows ale verim ze nema windows XP...