Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Viem aspon cca zistit okruh vyrobcu mobilu z mac?

Mam na jednej skole loptosa, co si meni ip adresy na mobile a zneprijemnuje mi zivot. On septembra uz bude kvoli nemu zavedeny Radius, ale teraz ma zaujima, ci sa da zistit aspon cca o aky mobil sa jedna.
Je to mac adresa priradena vyrobcovi Murata, viac sa mi vsak o nom vygooglit nepodarilo, takze neviem, ci robi wifi pre nejakych vyrobcov mobilov, ci tabletov.

Tajne som sa spoliehal na to, ze Murata bude dvornym dodavatelom len jedneho vyrobcu, takze asi nic.
Vlastne druha faza bude nasadit na hlavny router sniffer, predpokladam, ze na zaklade komunikacie na nejaky email, ci sluzbu sa prezradi.
Mohol som aspon priblizne lokalizovat, cez Mt wifiny, bohuzial mam ich tu len asi 30% a pohybuje sa v zone, kde su len lacne TP-linky a tie mi toho moc neprezradia.