Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se vždy vypne

Ahoj lidi. Mám problém se svým PC. Po týdnu jsem se vrátil domů, a když jsem zapnul PC tak normálně naskočil, ale když bych chvilku na ploše tak zazrnil obraz a spadnul do BSOD. Potom jsem ho dal zapnout znovu: nabídlo mi to možnosti spuštění. Dal jsem běžným způsobem. Potom to pár vteřin načítalo a úplně se vypnul monitor a už vůbec nenaskočil. Ani obraz, ale zdroj běžel.
Tohle se mi stávalo už předtím, ale jen tehdy když jsem třeba měl něco položené na stole u PC a spadlo mi to na bednu. Tak se to seklo, zazrnil obraz a vyplo, ale potom to normálně šlo zase. Teď ne.
Neví někdo prosím čím by to mohlo být? Děkuji.

Základní deska:
MSI 890FXA-GD65
Procesor:
QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 970, 3500 MHz
Operační paměť:
16 GB
Pevný disk:
WDC WD10EADS-22M2B0 ATA Device 1TB
Grafická karta:
Sapphire Radeon HD 6870 Dirt3 Edition
Operační systém:
Microsoft Windows 7 Home Premium

Odepsal bych už včera na tyle otázky, ale včera jsem se vrátit z týdenního pobytu v Motole a tak jsem na to neměl chuť a ani energii doslova už. Jestli bude ještě někdo tak hodný a bude mi nápomocen, tak se tím budu zabývat nějak večer, protože teď do večera nebudu mít z jistých důvodů k tomu PC přístup

Jinak jak už tu bylo psáno, zkus tu grafickou kartu v jiném PC. Když tam pojede tak je v pořádku a zbývají nejpravděpodobnější možnosti, že bude vada u tebe ve zdroji nebo v desce. Takže zkus u sebe i jiný zdroj. Taky můžeš odpojit HDD a mechaniku, nechat v desce jen jeden modul ram, případně je proházet. Pokud ta grafika nepojede ani v jiném PC, tak je po ní. To by vysvětlovalo to, že se ti zdá PC tišší než předtím, protože se netočí ventilátor na grafice.

Ventilátor na grafice se právě, ale točí. To jsem koukal když jsem to měl otevřené. Jestli je v háji zdroj, tak je možné, že dává výkon k větrákům na GPU, ale na tak velký na samotnou GPU ani ukázala obraz. Jinak ten zdroj zkusím. Mám tu jeden starší, ale obávám se, že slabý na to aby rozjel grafiku. Dám vědět večer. Díky!