Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk - jaký?

Ahoj, na začátek chci říct že jsem úplný laik.

PC mám tak 6 let a nejen načítání windowsu trvá déle než je mi příjemné proto bych si chtěl pořídit SSD disk. Jde mi hlavně o urychlení systému, načítání programů/her a otvírání všelijak velkých souborů a složek rychleji.
Mám Win7 64 bit, ostatní hardware co potřebujete vědět doplním. Cena nejlépe strop 2000,-kč, pokud bude nějaký slušný a spolehlivý dražší tak si nechám poradit a připlatím.
Díky

Kromě RAMek jsem do PC nikdy nic nezapojoval tak nevím. Nějaké kabely přijdou s tím nebo se to zapojí v pc do nějakého slotu? Bude to tam pasovat? Vleze se to tam? Bednu mám cooler master haf 922, nerad bych to šel vracet kvůli nějaké banalitě.

Potřebuješ pouze takovýto kabel (který možná i někde doma máš), to je tak jediné. Na napájení slouží stejná větev, ze které máš napojený HDD (to poznáš). Pak stačí jen nějak přidělat ten disk do rámečku na HDD (buď tam budou sedět dírky na šroubky nebo to nějak přidělat prostě). To si poradíš. Při nejhorším to můžeš nechat i jen tak ležet v tom rámečku, ale musíš na to myslet až budeš s PC manipulovat.