Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znelka operátora v mobile

Dobrý deň prajem.

Mám mobil z telekomu a neskutočne ma irituje ich znelka pri zapínaní mobilu. Viem, že vypínať ho často nebudem, ale pre svoje potešenie by som to rád zmenil. Hľadal som už niečo na rôznych fórach, no do tých pojmov vôbec nevidím, čo to som prečítal, no bez návodu by to asi nedopadlo dobre. Vedel by mi teda niekto poradiť?

Ďakujem.

nicmene touchwood ti poradil dobre, nahrat customROM (jiny firmware), navody treba v prislusne sekci na androidforum.cz, pozor, jedna se o poruseni zaruky na telefon (desku), zmena KNOX na 0x1.

Edit: SGS4 bylo nekolik typu, takze si predtim over, ze je to na ten tvuj, musis postupovat presne dle navodu pro tvuj typ telefonu, jinak hrozi brick (to jest zniceni telefonu).

Áno, ďakujem aj touchwoodovi. Už som si niečo málo stihol o tom prečítať, čiže podľa uživateľov istého fóra by som mal nahrať, ako ste aj vy spomenul, iný ROM, hovoria o originálnom firmware od Samsungu, keďže tu v mojom prípade sa jedná o verziu telekomu. Mobil už v záruke nie je, čiže to nie je vôbec problémom a termán brick, kvôli čomu sa môže ten telefón poškodiť, z akého dôvodu? A je toto poškodenie nenávratné?

Ďakujem, následne som to potom už našiel, ale do ničoho som sa nepustil, akosi som na to aj pozabudol pri aktuálnom probléme ... Nefunguje internet, správy, hovory. Vypisuje to "neregistrované v sieti". Hneď som skúsil presunúť sim kartu do iného mobilu a tam funguje bez problémov, čiže chyba je pravdepodobne v zariadení. Karta je stará týždeň, s mobilom nebolo nič robené a nijak sa do neho nezasahovalo, boli akurát obnovené továrenské nastavenia.

Shiro je znamy nervak, nicmenej to nemeni nic na tom, ze tieto chybicky robia uzivatelia denno denne a po case to naozaj cloveku lezie na mozog, pretoze maju jasne zvyraznene na zaciatku ako co najlepsie popisat problem.
Problem je, ze ludia su dnes lahostajni, chcu mat vsetko hned, bez namahy a idealne bez akejkolvek spoluprace z ich strany. A citat nejake pismenka? Kto by to cital, ja mam problem, tu je, rieste ho smejdi a bleskem inak vam strasne vypindam...a toto sa tu deje bohuzial naozaj kazdy den.