Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP n053sc

Zdravim, mam problem s notebookom hp n053sc, je v nom win8 moj znamy, ktory mi ho dal preinstalovat v nom chce vistu, to by nebol problem preinstaloval som, no problem nastal s ovladacmi konkretne na USB 3.0 a na grafiku. Neviem si dat rady.

ovládače existujú len pre win7/8/8.1,usb 3.0 ovládače pre win vista existujú len pre NEC,VIA a Texas Instruments mikrokontroléry,zbytok len od win7 a vyššie,grafický čip je tam zakázkový ATI 8870/8670 podla revízie notebooku,ovládače preň na vistu neexistujú,nedodáva ich ani AMD,ani HP....