Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání fotografií do již hotového DVD videa.

Zdravim, dostal jsem video z plesu v dvd formatu. Na zacatku jsou dve moznosti Ples a Bonusy. Ja bych potreboval do jiz hotoveho dvd pridat jeste svoje fotografie, ktere jsou ve formatu jpg. Chtel bych pridat jeste jednu polozku k Ples a Bonusy a tou by byla Fotografie. Bohuzel nevim jak na to a hlavne neznam zadny program, ktery by to zvladnul. Mohli by jste mi s tim poradit. Nejaky odkazy, rady a typy. Dekuji za pripadne odpovedi.:-)

např. NeroVision
udělat z fotek prezentaci (vytvořit prezentaci DVD-video), exportovat jako mpeg soubor(DVD kvalita).Možnost přidání efektu přechodů, hudby.
Znovu spustit neroVision-vytvořit DVD
Načíst Ples (pokud více souborů, tak spojit v jeden - možnost vytvoření kapitol), Bonusy a uložený fotky (prezentaci).
Vytvořit menu (Zvolit vytvořit jen hlavní menu nebo i kapitol), pohrát si s nastavením a hotovo.