Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použitelnost touchpadu Lenovo ThinkPad X240

Dobrý den, prosím o radu. Potřebuji vědět - jaká je praktická použitelnost touchpadu na Lenovo ThinkPad X240 pro denní práci na cestách? Přijde mi to dost rozměrově miniaturní. Při zkoušení jsem kurzor myši byl schopný přesunout až při opakovaných pokusech. Vypadá to jako nouzová a špatně použitelná náhrada myši.

To je divný, rozměrově je na tom dobře, bohužel absence opravdových tlačítek je k vzteku, tudíž použitelnost trackpointu s tlačítky nulová(a to ještě ani neumí interpretovat kliknutí na trackpoint¨) Přesností si že na tom je excelentně, až na jednu věc, že pokud děláš tah prstem a v okamžiku dotyku touchpadu kurzor poposkočí.

Celkově hodnotím touchpad bez tlačítekjako xindl na Lenovo. Pseudořešení, že tam vrátili jen horní tlačítka v řadách 50 je jen 50%řešení. Navíc je takový vratký kvůli tomu, že "je proklikákvací", působí to nejistě.