Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhořelá grafika?

Ahoj,
Hrál jsem warcraft 3 během hraní jsem dostal modrou smrt. Kde jestli jsem si všiml dobře, byl nějaký ovladač na grafiku. Mám noťas s funkcí optimus, po novém startu, to trvalo celkem dlouho a chtělo to nainstalovat, nové ovladače na integrovanou grafiku. Reinstaloval jsem i pc, ale ve správci zařízení stále nemohu najít Nvidia grafiku. už jsem se smířil stím, že nejspíš odešla do důchodu. Jak budu mít stoprocentní šanci, že už grafika vypověděla službu? :-)
Děkuji za odpověď

zkusil jsem nainstalovat ovladače. "Instalační aplikace Nvidia nemůže pokračovat" "Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky.". Ve správci zařízení se objevuje jen Inter HD graphics, před modrou smrtí se objevovala i Nvidia grafika. V programu Gpu-Z se objevuje jen Intel grafika :-), takže to asi znamená že je s grafikou konec :-)